// http://www.rail-touch.co.il/wp-content/themes/rail

מעקות מושלמים, פשוט ככה.
לפרטים נוספים מלאו את הטופס!

מעקות, מחיצות ומסעדי יד, עם תאורת לד מובנית, תוכננו ועוצבו כדי להציע תאורת דרך מושלמת וחסכונית וכפתרון לתאורה מקיפה, עבור מגוון רחב של יישומים פנימיים וחיצוניים. מעקות לד LED מספקים פתרונות בטיחות, עיצוב ויופי עבור עיצוב כל מבנה, מבפנים ומחוצה לו. עבור תאורת נוי ותארות חירום, לחדרי מדרגות ושטחי ציבור

נורות LED למעקות ומאחזי יד

מערכות תאורה מתקדמות עבור מעקות ומאחזי יד, ניתן לרכוש נורות לד להתקנה עצמית.

הנורות מותאמות למאחזי יד מאלומיניום ונירוסטה לפנים וחוץ מבנה, נורות הלד מגיעות בצבע לבן בגוון תאורה K3000 עם עמידות למים IP67.

מיועד עבור תאורת נוי ותאורת חירום, לחדרי מדרגות ושטחי ציבור.

מפרט טכני

 •  קוטר : 17.5 מ”מ
 • קדח : 17 מ”מ
 • גובה : 19.5 מ”מ
 • משקל : 2 גרם
 • מבנה : נירוסטה
 • זוית הארה : 60
 • גוון אור : 3000K
 • IP67
 • לומן : 100

מחיר לנורה : 100 ₪ (לא כולל מע"מ)

לראשונה בישראל !

מעקות ומאחזי יד עם תאורת לד LED

המעקות המוארים מיועדים ליישומים שונים, בהם יש דרישה לתאורת דרך, עבור הולכי רגל ותמיכת מעקה.

כמו כן, מיועד לתאורת רחוב, תאורה בטבע, הארת שטחי ציבור, ותאורת פנים וחוץ למבנים ציבוריים ופרטיים. מעקות עם תאורת לד משמשות בעיקר כדי לספק בטיחות והדרכה בדרכים בתוך העיר ובכבישים המהירים, על מעבורות וגשרים, תאורת המעקות מקנה אור באזורים חשוכים עם פוטנציאל לסכנת נפילה או מעידה בדרך, כמו גם למדרגות ושבילים בהם ישנה תנועה סואנת של הולכי רגל.

תאורת הלד למעקות, מעניקה מראה יוקרתי ואלגנטי, עם ערך מוסף של יעילות אנרגטית,

החוסכת כ- 30% ויותר מצריכת החשמל בתאורה בשנה !

נורות הלדLED  מספקות תאורה אמינה לאורך זמן רב (עמידות ל כ 50,000 שעות ויותר),

ללא בעיות תחזוקה וללא דעיכה אורית.

המעקות עשויים פלדת אל-חלד ועמידים בכל תנאי מזג האוויר, עומס וזעזועים.

מנורות ה LED המוגנות, משתלבות בתוך המעקה באופן אינטגרלי דקורטיבי ומושלם.

מנורות ה LED ניתנות לוויסות עוצמת תאורה,

ללא תאורת יתר המסנוורת או חודרת מהחוץ לפנים

ושומרת על רמת שטף האור, כך שהתאורה נשארת אחידה לזמן רב!

 • מנורות ה-לד LED משלבות מגוון ביצועים פוטומטרים לפי בחירה.
 • אחידות אור – לפי בחירה.
 • הקרנת אור בזווית בשלושה ממדים שונים.
 • תאורה סימטרית או אסימטרית.

התצורה המודולרית של מנורות הלד תוכננה במיוחד עבור עיצוב קל ונח.

נורות הלד זמינות כנורות בודדות או כשורה רציפה, באורכים שונים, בהתאמה לצורך רמת התאורה ורמת הביצוע הפוטו מטרי הנדרש לכל פרויקט ומטרה.

תאורת LED ניתנת לוויסות ולהתקנה בתוך כל סוג של אורך או מקטע של מעקה. תכונות העיצוב המרשימות בשימוש בנורות הלד LED מאפשרות לאדריכל לשפר את עיצוב הסביבה אותה הוא מתכנן.

למנורות הלד LED זווית סימטרית אשר אידיאלית עבור כל מטרת תאורה למעשה. הנורה ניתנת לכיוון בדיוק בזווית בה נדרש האור ולשימושים מיוחדים באזורים רגישים נוספים בטבע כגון נתיבי מים בהם האור יכול להשפיע על חיות הבר.

בואו להתרשם ממגוון מעקות ומאחזי יד של רייל טאץ Rail Touch, בעיצובים שונים ומרהיבים, עם תאורת לד רציף או תאורת לד ספוטים בודדים.

הטיפים שלנו

 • אם אתם מעוניינים להוסיף מעקים עם תאורת לד כחלק משיפוץ, צריך לוודא שלמעקים תהיה גישה אל החשמל. במידה של חוסר ביטחון, התייעצו עם חשמלאי כדי לוודא שניתן לייצר חיבור ללא בעיות.
 • התקינו מעקים עם תאורת לד מחוץ לבית. בשעות החשכה, נעים ובטוח ללכת ליד תאורה שהיא חזקה דיו כדי לראות את הדרך אך אינה תאורה עליונה שעשויה להעיר את מי שבבית.
 • תדאגו לתחזק את המעקים. שמירה נכונה על ניקיון ועל תקינות המעקים תשמור על המנגנונים הפנימיים פועלים במשך זמן רב ותמנע תקלות ובעיות.

ממליצים עלינו

כאשר בנינו את הבית החלטתי להתקין מעקה עם תאורת לד כדי שיהיה תאורת חירום. החשמלאי ורייל טאץ' סידרו את זה יחד, וזה פשוט הציל אותי בימים הסוערים של החורף. ממליץ לכולם. יוסף, רעננה.

המעקה עם תאורת הלד הוא אחת הבחירות הכי חכמות שעשיתי! פשוט מדהים, כשמדליקים את התאורה בלילה זה נראה כאילו הבית זוהר. אין לי מילה אחרת, מדהים! תודה לכם. אלכס, רחובות.

חברה אמינה ומקצועית שבזכותה הדרך בלילה בטוחה יותר ומוארת יותר. עשיתי את ההחלטה הנכונה כאשר פניתי לרייל טאץ' עבור המעקים עם תאורת הלד. מומלץ בחום, לא תתחרטו. גיורא, חדרה.

רעיון מקסים ויפהפה שמוסיף לבית וגם מאוד תורם לבטיחות. תנסו, לא תתחרטו. אדווה, חולון.

המילה האחרונה בתחום עיצוב הבית. אני שמחה שבחרתי לשלב את המעקים עם תאורת הלד בבית ומשפחה וחברים לא מפסיקים להחמיא עליה. גלית, עכו.

מעקים עם תאורה זה רק rail touch. עושים עבודה מקצועית ומעולה כל כך שפשוט כיף לעבוד איתם. אהרון, טבריה.

אני בדרך כלל לא אוהב את כל החידושים והגאדג'טים האלה, אבל כשאשתי שמעה על הרעיון היא התעקשה ואני הסכמתי. ההחלטה הכי טובה שעשיתי, פשוט נהדר. אבנר, באר שבע.

שאלות נפוצות


1

האם תאורת הלד מבטלת את הצורך בתאורה נוספת?

תאורת הלד היא חזקה ויפה, והיא מפיצה די אור כדי שיהיה ניתן להתמצא בחלל. עבור מקומות מסוימים ועל פי טעם המזמינים, ניתן להסתפק בתאורת הלד, אך במידה ומדובר במרחב שיש בו שהייה ממושכת גם בשעות החשכה מומלץ להתקין תאורה נוספת.

2

מהו הגובה המינימאלי למעקה עם תאורת לד?

הגובה המינימאלי למעקה הוא 90 ס"מ, כאשר גובה נמוך מכך עשוי שלא להיות בטיחותי. במעקים עם תאורת לד, ניתן לשקול מעקה גבוה אף יותר כדי לאפשר תפוצה רחבה יותר של האור.

3

מה עושים אם האור מפסיק לעבוד?

יכולות להיות מספר סיבות לכך שהתאורה תפסיק לעבוד ויש לבדוק אותן כדי לגלות את הבעיה. אפשרות אחת היא תקלה במנורה אחת או יותר והבעיה תיפתר בהחלפת המנורה. אפשרות שנייה היא הפסקת חשמל, ובמקרה כזה התאורה תתחדש עם הזרמת החשמל לבית.

אפשרות שלישית היא בעיה נקודתית עם החיבור של המעקה לחשמל ובמקרה כזה יש צורך להיעזר בחשמלאי.

4

האם זה בטוח להתקין מעקה עם תאורת לד מחוץ לבית?

מעקה ייעודי לשילוב בתאורת לד בנוי באופן כזה שמגן על המעקה ועל המנגנון החשמלי שבתוכו מפני נזקי מזג האוויר.

לא רק שמעקה עם תאורת לד הוא בטוח מחוץ לבית, הוא אף מומלץ להתקנה מחוץ לבית. התאורה המיוחדת של המעקה תשמור על דרך מוארת וכך עשויה רק לתרום לביטחון.

5

כיצד התאורה מתחברת לחשמל?

התאורה מתחברת באמצעות נקודת חשמל מוסתרת. במקרים מסוימים, המעקה מתחבר לקיר כחלק מהפן העיצובי שלו. במקרים אחרים, החיבור לחשמל נעשה דרך הרצפה. באופן זה, התאורה מתחברת אל מערכת החשמל ללא פגם אסתטי.

6

בעת תכנון הבית, מתי מומלץ לתכנן את המעקים?

מעקים עם תאורת לד דורשים תכנון מוקדם, בעת תכנון פריסת החשמל בבית.

מכיוון שהתאורה דורשת חשמל, יש לתכנן חיבור חוטי חשמל אל תוך המעקה כדי לשמור על אסתטיות.

7

האם התאורה תפסיק לעבוד בעת הפסקת חשמל?

תאורת המעקה אינה עצמאית והיא נתמכת על ידי מערכת החשמל של הבית.

כברירת מחדל, החשמל הביתי נובע ממערכת החשמל הציבורית ואין לו מקור חלופי במקרה של הפסקת חשמל.

כך, הפסקת חשמל תגרום להפסקת התאורה של המעקה. ניתן למנוע זאת בתכנון מערכת החשמל, ולשם כך יש להתייעץ עם מהנדס החשמל של הבית.

8

מה חשוב בתחזוקת המעקים?

ככל שאר המעקים, יש לצבוע ולצפות קילופים במעקה כדי למנוע הבלות של חומרי הגלם. במעקים עם תאורת לד תחזוקה זו חשובה גם מבחינת השמירה על מנגנון התאורה הפנימי. בנוסף, יש להחליף את הנורות במידת הצורך.

info@rail-touch.co.il
השאר פרטים ונחזור
אליך בהקדם האפשרי:

קבל הצעת מחיר

054-5202502
צור קשר