// http://www.rail-touch.co.il/wp-content/themes/rail

שילוב נירוסטה עם חומרי גלם שונים לבניית מעקות

מעקה זכוכית משולב ידית אחיזה מנירוסטה

מעקות מושלמים, פשוט ככה.
לפרטים נוספים מלאו את הטופס!

נירוסטה המכונה אף "פלדת אל-חלד" היא חומר כה ייחודי ועשיר בתכונות פלאיות, שאלמלא היה כה נפוץ בשימוש האדם וודאי שמו היה נלחש כפריט נדיר ואפוף מסתוריות. לשמחתנו, הנירוסטה לוקחת חלק פעיל בשלל ענפי התעשייה וביניהם היא גם תורמת את האלמנטים הייחודיים שבה עבור מעקות.

שילוב נכון של נירוסטה עם חומרי גלם אחרים מניב תוצאות נהדרות שיש בהן גם היבט עיצובי בעל ערך אסתטי גבוה וגם היבט פרקטי המכיל בתוכו את שפע היתרונות של הנירוסטה.

האפשרויות בלתי מוגבלות ועולם שלם מחכה להתגלות מבעד למעקי הנירוסטה.

השילוב: נירוסטה עם אלומיניום

כאשר מציבים את הנירוסטה לצד האלומיניום, עולים ביניהם ההבדלים הנוגעים לאפשרויות העיצוב הגלומות בהם ובתכונותיהם כחומר.

הנירוסטה עולה על האלומיניום בקשיחותה והיא מהווה חומר יציב ואיתן שכמעט ואינו מתבלה כלל. האלומיניום מאידך, רגיל לצביעה ובכך גולם בתוכו חופש עיצובי רחב ידיים בעל ערך אסתטי גבוה.

השילוב בין השניים לוקח את יתרונות שני החומרים לתוצר סופי שיש בו אלמנטים עיצוביים ייחודים אשר מתמזגים באיתנות ועמידות חסרי מתחרים.

מגוון הצבעים הניתנים לשימוש עבור אלומיניום משתלבים באופן מרשים ואיכותי עם הנירוסטה המבריקה המזכירה כסף והשניים יוצרים יחד חזות יוקרתית, מודרנית ומתוחכמת. מבחינת תכונות החומר, הנירוסטה מאצילה קשיחות ועמידות על האלומיניום ומייצרת מעקה בריא שאינו נפגם וניזוק כמעט כלל.

מעקה זכוכית מותקן בחוץ הבניין

השילוב: נירוסטה ועץ

השילוב של עץ ומתכת הוא שילוב ארוך בשנים ומוכר כאלמנט עיצובי נפוץ שיש בו שימוש באסתטיקה של שלל תחומי העיצוב.

הרשמיות והמודרניות הטמונות בחזות הנירוסטה מעודנות ומודגשות באמצעות החמימות והביתיות של העץ.

האטימות המבוזרת של העץ יחד עם הברק העשיר בעל אפקט המראה של הנירוסטה יוצרים ניגוד מלא חן שמשרה תחושה מוכרת ונעימה.

נירוסטה ועץ הם שילוב נפלא מבחינה חזותית שמכיל בו שלל אפשרויות, אך נוסף לכך, קיים בשילוב גם פן שימושי המוזג את האיתנות הייחודית של הנירוסטה אל הנאמנות והקשיחות של העץ.

השניים ביחד כוללים שפע של יתרונות בשימוש, כאשר הנירוסטה מעניקה עמידות בפני מפגעים שונים ואילו העץ מנטרל את המגע הקר ואת המוליכות שלה וכך מעניק למעקה מגע נעים וחמים.

השילוב: נירוסטה וזכוכית

נירוסטה וזכוכית הם שני חומרים בעלי תכונות אסתטיות דומות: הם שניהם בעלי ברק, שניהם בעל ערך עיצובי מודרני ומלא חן ייחודי ושניהם עמידים ופשוטים לתחזוקה שוטפת. הנירוסטה אינה דוהה ואינה נפגמת ושומרת על המראה שלה במשך שנים ארוכות.

הזכוכית תישאר שקופה ללא פגמים וללא נזקים.

ניקיון פשוט של שני החומרים מכתמים ומאבק תשמור עליהם צלולים ומבריקים בעל מראה חדש וחסר גיל.

כך, מהשילוב בין השניים מתקבל תוצר יפהפה בעל ערך אסתטי שאין שני לו ושנשמר במשך שנים ארוכות ללא פגמים. אם לא די בכך, החומרים דואגים לשלב את יתרונותיהם ומתקבל וויסות נכון ויעיל של המוליכות התרמית והחשמלית של המעקה.

נירוסטה וזכוכית הם שני חומרים שנועדו זה לזה וביחד הם יוצרים מעקה מהרמות הגבוהות ביותר שכל אחד יתגאה להציב בביתו ולא יתחרט על כך.

גשר זכוכית בשילוב מעקה זכוכית

אינספור אפשרויות של נירוסטה

ניתן להמשיך ולמנות את החומרים איתם אפשר לשלב את הנירוסטה אך האלומיניום, העץ והזכוכית בהחלט מהווים את שלושת המתמודדים הטובים ביותר.

מלאכת השילוב עצמה גם היא מלאת אפשרויות עיצוביות ושימושיות כאחד. ניתן למזג את הנירוסטה בחומר אחר בעשרות דרכים, עם חלוקה שווה בין השניים או בחירת אחד החומרים כדומיננטי.

המעקה הסופי המתקבל מן השילובים הוא תמיד חזק, איתן ועמיד בעל ערך אסתטי גבוה וארוך שנים.

בחירה בנירוסטה היא בחירה נכונה שמעניקה ביטחון שלוות-דעת יחד עם עיצוב חזותי שאין שני לו.

info@rail-touch.co.il
השאר פרטים ונחזור
אליך בהקדם האפשרי:

קבל הצעת מחיר

054-5202502
צור קשר