// http://www.rail-touch.co.il/wp-content/themes/rail

מעקות מושלמים, פשוט ככה.
לפרטים נוספים מלאו את הטופס!

רייל טאצ' מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מעקות לקניונים ומרכזים מסחריים. מעקות החברה עשויים חומרי גלם איכותיים במרכזם זכוכית, אלומיניום ונירוסטה, כאשר ניתן לשלב בין חומרי הגלם או לבחור מעקה העשוי חומר גלם יחיד, בהתאם לחלל אליו יועד המעקה. כמו כן, ניתן לשלב עם מעקות החברה מאחזי יד בעיצובים שונים לטובת נוחות האחיזה של הצרכנים. השאירו את פרטיכם בטופס יצירת הקשר בתחתית העמוד, וצוות הנציגים שלנו ישמח לייעץ לך בבחירת מעקה לקניון, מרכז מסחרי, או כל מטרה אחרת.

מעקות ומאחזי יד לקניונים בעיצובים מובילים

חברת רייל טאץ' מציעה מגוון דגמים של מעקות ומאחזי יד, שהופכים פריט בטיחותי זה, לאלמנט עיצובי לכל דבר. המעקות, עשויים נירוסטה, אלומיניום וזכוכית, מתוכננים בהתאם לקו העיצובי של הקניון ולרצון הלקוח. פנו עוד היום לשיחת ייעוץ מקצועית עם נציגי רייל טאץ', ומצאו את דגם המעקה המושלם עבורכם.

מעקים לקניונים ברמת בטיחות מקסימלית

מעקות רייל טאץ' הנם האמינים ביותר בשוק, והותקנו בהצלחה בקניונים רבים ברחבי הארץ, בהם מבקרים עשרות אלפי לקוחות מדי חודש. מדובר במעקות חזקים ואיכותיים ביותר, שעומדים בתקן הישראלי מס' 1142 , הקובע למעקה גובה מינימאלי של 105 ס"מ ממקום המדרך, ומרווח מקסימלי של 10 ס"מ בין המוטות.

הטיפים שלנו

  • הקדישו מחשבה לעיצוב המעקות. מעקות הם חלק בולט בכל מבנה, וכך גם בקניון יתפסו חלק גדול מתשומת הלב של הלקוחות. עיצוב נכון ישרה עליהם אווירה נעימה ונינוחה.
  • דאגו לניקיון המעקות כחלק משגרת הניקיון הקבועה של הקניון. ידיים רבות באות במגע עם המעקות, ושמירה על ניקיונם יבטיח תחושה טובה יותר עבור כל המבקרים.

פרויקטים בתחום

ממליצים עלינו

תהליך העיצוב והעבודה עם רייל טאץ' היה קצר, מדויק ולעניין. אני מאוד מרוצה שפנינו אליהם כאשר התחלנו את השיפוץ. משה, בית-שאן.

אחרי שנים בתחום ועבודה מול אינספור חברות, אני יכולה להגיד בביטחון שמעט מאוד פעמים ראיתי חברה כל כך אמינה ומקצועית. סימונה, ערד.

תודה לכם על העבודה המצוינת. לקחתם את המשימה ועשיתם לי את החיים הרבה יותר קלים. תודה! אדם, חיפה.

חברה אמינה ומקצועית שעושה עבודה באיכות מעולה אם המון גמישות והמון סבלנות. ממליץ לכולם. יורי, רמת השרון.

בדקתי המון מקומות עד שהגעתי לרייל טאץ' ואין לי ספק – רק הם ידעו לתת לי בדיוק את מה שרציתי. ממליצה בחום לכולם, תודה לכם רייל טאץ'. שרית, ירושלים.

הכי מקצועיים והכי טובים! יצא לי לעבוד עם כמה חברות בעבר, אבל לא היה לי ניסיון טוב כמו עם ריל טאץ'. מאז אני ממליצה לכל הלקוחות שלי לפנות אליהם. רונית, אילת.

מקצועיות, אמינות, סבלנות ותוצאות נפלאות. לא צריך יותר מזה, ממליץ לכולם לפנות ל-Rail Touch. ניר, נתיבות.

שאלות נפוצות


1

איזו חברה מומלצת להתקנת מעקות לקניונים?

אמנם אין חברה אחת מומלצת להתקנת מעקות לקניונים, אולם רצוי לבחור בחברה מקצועית מנוסה ובעלת שם. זאת בכדי להבטיח שהתקנת המעקות תבוצע על ידי אנשי מקצוע, ושאותם מעקות מותקנים בצורה בטיחותית ואיכותית.

2

מה יש לוודא בעת הזמנת מעקות לקניונים?

בעת הזמנת מעקות לקניונים יש לוודא כי מתקין המעקות היו אדם מהימן שהוסמך להתקין מעקות וכי הוא נושא תעודה המורה על הכשרתו לכך. נוסף על כך, יש לתת את הדעת על כך שהמעקה עומד בתקן הישראלי המחייב.

3

כיצד יש לבחור את צבע וסגנון מעקות לקניונים?

אין צבע וסגנון מועדף. למעשה, הדבר הינו אינדיווידואלי ותלוי בטעמו האישי של הלקוח, ובמקרה הזה – בעל הקניון. יש לזכור כי צבע וסגנון המעקה עתיד להשפיע רבות על מראה הקניון, ועל ההרגשה אותה הוא עתיד לשדר לקהל לקוחותיו.

4

מהם השלבים המובנים בעת הזמנת מעקות לקניונים?

כבכל הזמנת מוצר, גם בהזמנת מעקות לקניונים נכללים מספר שלבים: שלב המדידה, בו נערכות מדידות מדויקות של השטחים בקניון בהם יש להתקין מעקות, שלב התכנון, בו מתחשבים בצדדים הטכניים של בניית המעקות, תוך כדי התחשבות ברצונות בעל הקניון, כך שבחירת החומרים נעשית על ידי בעל הקניון, ושלב ההתקנה של המעקות בקניון.

5

כיצד ניתן לתחזק את מעקות לקניונים?

ככלל, תחזוק מעקה תלוי בחומר הגלם ממנו הוא עשוי. זכוכית אלומיניום ונירוסטה, חומרי הגלם מהם עשויים רוב המעקות לקניונים, הינם חומרים קלים לתחזוק ונדרשים לטיפול הכולל ניקיון ושטיפה בלבד מדי כמה ימים.

6

מה הגובה הרצוי עבור המעקה?

על פי התקן, הגובה המינימאלי עבור המעקה כדי לשמור על הביטחון וכדי למנוע סכנה הוא תשעים ס"מ. כל מעקה שהוא מעל לגובה הזה יתקבל בברכה בהתאם להחלטות העיצוביות של המזמין.

7

מהו הדבר החשוב ביותר עבור מעקות לקניונים?

הבטיחות. המעקות הם קודם כל אמצעי בטיחותי שנועד למנוע סכנת נפילה. על אף האלמנט העיצובי שגלום בהם, יש להימנע מלקחת החלטות עיצוביות שעשויות לבוא על חשבון הערך הבטיחותי של המעקה או על חשבון העמידות שלו.

8

האם המעקה עשוי לפגום בעיצוב הכללי של הקניון?

לא. מבחר חומרי הגלם עבור המעקות גולם בו אפשרויות עיצוביות רחבות למדי וכך ניתן להבטיח עיצוב קפדני ומתוכם שיתאים באופן הטוב ביותר עם המראה הכללי של הקניון.

כתבות בנושא

תנופת הקניונים והירידה: מה קורה פה?!

יותר ויותר קניונים נסגרים בארצות הברית וכותרות המגזינים האמריקאים חוזרות ושואלות האם תם עידן הק ...

info@rail-touch.co.il
השאר פרטים ונחזור
אליך בהקדם האפשרי:

קבל הצעת מחיר

054-5202502
צור קשר