// http://www.rail-touch.co.il/wp-content/themes/rail

מעקות מושלמים, פשוט ככה.
לפרטים נוספים מלאו את הטופס!

בין אם אתם גרים במבנה דירות או עובדים במגדל משרדים, המרפסת שלכם זקוקה גם להגנה – וגם לעיצוב מרהיב, ובדיוק בשביל זה חברת רייל טאץ' נמצאת כאן. רייל טאץ' מציעה שפע של מעקות למרפסת, בעיצובים ייחודים ויפים מזכוכית, אלומיניום ונירוסטה, באיכות גבוהה ביותר ובהתאמה אישית לסגנון שלכם ולכל סוג מבנה. כדי לקבל מידע נוסף על מעקות למרפסת הבית או המשרד, השאירו לנו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר, ונציג שלנו יחזור אליכם לייעוץ אישי, במיוחד בשבילכם!

יהא אשר יהא הדגם שאתם מתחברים אליו, תהליך התקנת המעקה המושלם למרפסת שלכם יכלול תמיד מספר שלבים מובנים:

  • שלב המדידה: כהכנה להתקנה, ייערכו מדידות מדוקדקות של המרפסת שלכם, כדי לקבוע כמה מוטות מעקה יידרשו, תוך לקיחה בחשבון ש מרווח מקסימלי בן 8 ס"מ בין מוט למוט.
  • שלב התכנון: בשלב זה, מתייחסים להיבטים הקונסטרוקטיביים, הבטיחותיים והאסתטיים של המעקה, תוך התחשבות מרבית בצרכי הלקוח ורצונותיו.
  • שלב בחירת החומרים: בחברת רייל-טאץ', מתמחים במעקות זכוכית, אלומיניום ונירוסטה. מעקות האלומיניום נחשבים לבטיחותיים והעמידים ביותר, לנירוסטה יתרון עיצובי, כי ניתן לחתוך אותה בצורה המבוקשת בקרן לייזר, ואילו מעקות זכוכית היוקרתיים, פותחים את החלל ולא מסתירים את הנוף. חשוב לציין שמעקות הזכוכית של רייל טאץ' הנם מחוסמים, עמידים ובטוחים לשימוש.
  • שלב ההתקנה: ההתקנה נעשית בהתאם לתקן הישראלי 1142, שקובע למעקה גובה מינימאלי של 105 ס"מ ממקום המדרך, ומרווח מקסימלי של 10 ס"מ בין המוטות. בנוסף, אנו מקפידים שלא ליצור מעקה שילדים יוכלו לטפס עליו, וכן שמים דגש על ההתקנה המקובעת בחוזקה ובמקצועיות.

טיפים

  • שקלו בחיוב להשתמש במעקה זכוכית עבור המרפסת שלכם, כך תוכלו לראות היטב את נוף המרפסת שלכם גם מבעד למעקה.
  • בעת תכנון המעקים, התחשבו באופן שבו יהיה אפשר לנקות אותם. מעקי מרפסת עשויים להיות מסוכנים כאשר מנסים לנקות אותם מבחוץ, ויש לנסות ולתכנן פתרון בטוח.

פרויקטים בתחום

ממליצים עלינו

פניתי אליכם כשאמרו לי שצריך להחליף את כל המעקה למרפסת ועשיתם עבודה טובה ומרשימה. אני מאוד מודה לכם. יערה, תל-אביב.

המרפסת החדשה נראית נהדר! המעקה שלכם משתלב באופן יוצא מן הכלל, אני חושב שההחלטה להיעזר בכם היא הכי חכמה שעשיתי בכל מה שקשור למרפסת הזו. צור, באר-שבע.

אני מודה ל-rail touch על עבודה מעולה ויפהפייה ועל המענה על כל השאלות שלי וכל הדרישות שלי. המרפסת נראית מצוין עכשיו. חני, ירושלים.

עיצוב משגע ושירות סבלני ונהדר. ממליץ לכל מי שצריך מעקים, החברה הכי טובה בתחום. חיים, קצרין.

אני ממליצה לכולם לפנות לרייל טאץ' כשהם מתכננים את המרפסת שלהם. הם יעזרו לכם למצוא את המעקה הטוב ביותר שיתאים למרפסת. שמרית, מעלות.

המרפסת מעולם לא הייתה נראית טוב יותר. הכי טוב שיכולתי לבקש. תודה רבה לכם, עשיתם יופי של עבודה! חגי, קריית שמונה.

עבודה מעולה, שירות מצוין ותוצאות מרשימות. מה צריך יותר? ממליץ לכולם, המעקים הכי טובים בשוק. ירין, כפר יונה.

שאלות נפוצות


1

מהן הסיבות בגינן יש להתקין מעקות למרפסות?

הסיבה המרכזית שגורמת להתקנת מעקות למרפסות היא סיבה בטיחותית. מעקות למרפסות עשויות למנוע נפילות ממרפסות גבוהות, בייחוד של ילדים שנוטים לנהוג בחוסר אחריות. בנוסף, התקנת מעקות למפרסות עשויה להוסיף רבות למראה ועיצוב המרפסת.

2

מהו הצבע המועדף של מעקות למרפסות?

אין צבע מועדף למעקות למרפסות – הכל תלוי בטעמו האישי של הלקוח. ככלל, רבים נוטים לבחור במעקות שקופים, אשר לא מסתירים את המראה הנשקף מהמרפסת ומאפשרים הסתכלות נרחבת על הנוף הנשקף מהמרפסת.

3

מה חשוב לוודא בעת התקנת מעקות למרפסות?

בעת התקנת מעקה למרפסות, ישנם שני פרמטרים חשובים, אותם יש לוודא מבעוד מועד: ראשית, שהמעקה עומד בתקן הישראלי, בכל הנוגע לגובה ומרווחים בין גורמי המעקה. שנית, יש לוודא כי מתקין המעקה הינו אדם מוסמך, ובעל הרשאה להתקין מעקות.

4

כיצד יש לבחור חברה להתקנת מעקות למרפסות?

לשם התקנת מעקות למרפסות, רצוי לבחור חברה מקצועית ובעלת שם. זאת בכדי לוודא שהתקנת המעקות למרפסות מבוצעת על הצד הטוב ביותר, בצורה האיכותית והמקצועית ביותר.

5

מדוע מבצעים את פעולת הגבהת מעקות למרפסות?

לרוב, הגבהת המעקות תבוצע מספר שנים לאחר התקנת מעקות למרפסות, בעיקר בשל טעמי בטיחות. ההגבה תיעשה בהתאמה מלאה עם צבע מעקה המרפסת המקורי, במטרה ליצור אחידות של ההגבהה עם המעקה.

6

האם קיימת חובה שהמרווחים בין גורמי המעקות למרפסות יהיו שווים?

אין חובה מוצהרת על כך שהמרווחים בין גורמי המעקות למרפסות יהיו שווים. על אף זאת, חל איסור שגודל המרווחים הללו יעלה על כעשרה סנטימטרים.

7

האם המעקה יפגע בעיצוב המרפסת?

לא. האפשרויות העיצוביות הטמונות במעקי הבית הן רבות וכך ניתן להבטיח חופש רחב דיו כדי לייצר מעקה שישתלב באופן נכון ויפה עם עיצוב הבית.

8

מהו צריך להיות גובה המעקה?

גובה המעקה אינו יכול לרדת מתשעים ס"מ. מגובה זה ומעלה, המעקה נחשב לבטיחותי וכך יימנע סכנת נפילה. מומלץ לשקול מעקה גבוה אף יותר בהתחשב בשימוש במרפסת ובסכנת הנפילה.

9

מה חשוב בתחזוקת המעקים?

ככל שאר המעקים, יש לצבוע ולצפות קילופים במעקה כדי למנוע הבלות של חומרי הגלם. תחזוקה נכונה של המעקים תמנע פגיעה במעקה שעשויה לגרור לסכנה.

info@rail-touch.co.il
השאר פרטים ונחזור
אליך בהקדם האפשרי:

קבל הצעת מחיר

054-5202502
צור קשר