// http://www.rail-touch.co.il/wp-content/themes/rail

מעקות מושלמים, פשוט ככה.
לפרטים נוספים מלאו את הטופס!

מבני מגורים, דירות פרטיות ובתי עסקים מתהדרים היום בגרמי מדרגות מעוצבים ויפים, הן בחלקו הפנימי של המבנה, והן בחלקו החיצוני. חברת רייל טאץ' מציעה לכם מעקות המתאימים גם לבתים פרטיים וגם לבנייה רוויה, מחומרים איכותיים שיתאימו לכל סגנון ולכל עיצוב שתרצו. החומרים המרכזיים המשמשים לעיצוב מעקות הם זכוכית, נירוסטה ואלומיניום, ובאפשרותכם להתאים את המעקה באופן אישי לפי רצונכם. השאירו את פרטי ההתקשרות שלכם ונחזור אליכם בהקדם למידע נוסף!

בטיחות המעקה – לפני הכל!

מעקה במדרגות הנו, קודם כל, הכרח בטיחותי שיכול להציל חיים. אנו בחברת רייל טאץ', מייצרים מעקות תוך הצבת בטיחותם בראש סדר העדיפויות.

התאמת המעקה לצורת המדרגות

דגמים וחומרים שונים של מעקות יתאימו לגרמי מדרגות ישרים, מפותלים או ספירליים. רייל טאץ' מייצרת מעקות בהתאמה אישית לגרמי המדרגות השונים, כשמגוון האפשרויות העיצוביות הוא אינסופי.

התאמת המעקות ומאחזי היד לגרם המדרגות והתקנתם

חברת רייל טאץ' ניסיון רב בהתאמת דגמים שונים של מעקות ומאחזי יד סוגים שונים של גרמי מדרגות בשלל סגנונות, תצורות ומידות. בכל דגם בו תבחרו, תהליך התקנת המעקה יכלול מספר שלבים מובנים:

  • שלב המדידה: בו ייערכו מדידות מדוקדקות של גרם המדרגות שלכם, תוך התייחסות למידותיהן, לרבות קוטרם וזווית הסיבוב במדרגות ספירליות או מעוגלות.
  • שלב התכנון: כולל התייחסות להיבטים הקונסטרוקטיביים, הבטיחותיים והאסתטיים של המעקה, תוך התחשבות מרבית בצרכי הלקוח ורצונותיו, ובמיקומו במרחב פנימי או חיצוני.
  • ייצור המעקה: מעקות האלומיניום והנירוסטה עוברים טיפולים למניעת החלדה וצביעה איכותית, ומגיעים ברמת גימור בלתי מתפשרת, ואילו מעקות זכוכית של רייל טאץ' הנם מחוסמים ובטוחים לשימוש.
  • שלב ההתקנה: ההתקנה נעשית בהתאם לתקן הישראלי 1142, שקובע למעקה גובה מינימאלי של 105 ס"מ ממקום המדרך, ומרווח מקסימלי של 10 ס"מ בין המוטות. דגש מושם על ההתקנה המקובעת בחוזקה ובמקצועיות.

פרויקטים בתחום

הטיפים שלנו

  • אל תתביישו להתייעץ בנוגע למעקים מעוצבים. המעקים הם חלק בולט בבית, תוכלו להפוך אותם לקישוט עיצובי יפהפה!
  • שלבו את ניקיון המעקים בניקיון הבית כולו. כך תהיו בטוחים שאתם דואגים למעקים שלכם, ושמירה עליהם תבטיח עמידות לאורך זמן רב.
  • תדאגו להקדיש מחשבה למעקים שלכם כבר בעת תכנון הבית, כדי לוודא שהמקום שהמעקים דורשים יילקח בחשבון בזמן התכנון האדריכלי.

ממליצים עלינו

חברים המליצו לי על רייל טאץ' וכשהגעתי אליהם הכי עבד חלק וטוב. אני פשוט מרוצה, אין לי שום מילה אחרת, פשוט מרוצה. אלון, צפת.

חצי שנה של שיפוץ פנים בבית היה שווה רק בשביל המעקות המצוינים שקיבלנו בסוף. תודה רבה לכם! דפנה, ראשון לציון.

החברה הטובה ביותר בשביל המעקים שלכם. נוחים, הוגנים, אמינים, והכי חשוב – מקצועיים. בר, יבנה.

כשהבנתי שאני צריכה להחליף את מעקה המדרגות בבית חשבתי שזה יהיה בלגן אחד גדול, אבל rail touch הפכו את כל התהליך לפשוט וקל. מזל שפניתי אליהם! ריטה, מודיעין.

מצאתי את רייל טאץ' אחרי שלא הייתי מרוצה מהחברה שהקבלן שלי הפנה אותי אליהם. רייל טאץ' ממש עשו לי חוויה מתקנת וקיבלתי בדיוק את המעקים שרציתי. יהורם, בית יהושע.

לא הייתי מאמין שאני יכול להיות כל כך מרוצה ממעקה! עכשיו בכל פעם שאני שומע ממישהו שהוא עושה שיפוץ, אני ישר מפנה אותו אליכם. אלי, גבעת שמואל.

תודה על שירות נהדר ועל עבודה מקצועית ומעולה. לא יכולתי לבקש טוב יותר. סיוון, טבריה.

שאלות נפוצות


1

כיצד בוחרים קבלן ביצוע להתקנת מעקות למדרגות פנים וחוץ?

מומלץ לבחור קבלן ביצוע מוכר ובעל שם, אשר קיבל ביקורות חיוביות על עבודות התקנת מעקות למדרגות פנים וחוץ שביצע בעבר. זאת, בכדי לוודא מעל לכל ספק שעבודת התקנת המעקות תבוצע בצורה מקצועית וללא תקלות.

2

כיצד לבחור את צבע מעקות למדרגות פנים וחוץ המתאים ביותר?

אין גוון צבע שנחשב למתאים ביותר. ההתאמה תלויה בטעמם האישי של הלקוחות, ובשילוב המעקות עם סביבת הבית.

3

מה יש לעשות אם המעקות למדרגות פנים וחוץ התקלפו או החלידו?

במקרה שהמעקות החלידו או התקלפו, יש להחליף את המעקות ולהתקין חדשים במקומם מחומרים עמידים יותר. זאת, בשל העובדה שהמעקות הישנים מהווים סכנה בטיחותית.

4

האם המעקות עמידים בפני נזקי מזג אוויר?

קיימים מעקות למדרגות פנים וחוץ אשר עשויים מחומרים העמידים בפני מזג אוויר. אחת הדוגמאות לכך הוא מעקה מדגם רגל קצרה, העשוי מזכוכית מחוסמת העמידה בפני תנאים קשים וקורוזיה.

5

מהו הגובה המינימאלי למעקות המותקנים בגרמי מדרגות פנים וחוץ?

הגובה המינימאלי למעקות למדרגות פנים וחוץ המותקנים בגרמי המדרגות הינו 90 ס"מ, בהתחשב בנקודה הגבוהה ביותר למדרך רגל.

6

בעת תכנון בניית בית, מהו הזמן התאים ביותר להחליט על בניית המעקות?

היות שבניית המעקות דורשת תכנון מוקדם ובנוסף היא עלולה להימשך זמן מה, מומלץ להחליט על תכנון המעקות בשלב מוקדם של תכנון הבית. יתרה מזאת, קיים רצון שמראה המעקות ישתלב היטב עם עיצוב הבית, לפיכך יש לתת את הדעת מבעוד מועד על בניית המעקות.

7

האם המעקה יפגע בעיצוב הבית?

לא. האפשרויות העיצוביות הטמונות במעקי הבית הן רבות וכך ניתן להבטיח חופש רחב דיו כדי לייצר מעקה שישתלב באופן נכון ויפה עם עיצוב הבית.

8

האם ניתן לשלב כמה סוגי מעקים יחדיו?

ניתן ואף מומלץ. יצירת המעקה תוך שילוב חומרים מתוחכם יכול לתרום רבות לערך העיצובי של המעקה. האפשרות הזו נותנת חופש אמנותי בעיצוב הבית וממקסמת את ההתאמה של המראה של המעקה עם המרחב.

9

מהן המידות הרצויות עבור המעקה?

כאשר מדובר במעקים אשר מוצבים בצורת סורגים, דוגמת מעקי אלומיניום, המרווח המרבי בין עמוד אחד למשנהו הוא עשרה ס"מ. מרווח גדול מזה יאפשר מעבר של חפצים וילדים וכך יגרום לסכנת נפילה. עשרה ס"מ ופחות ישמרו על הבטיחות הנדרשת מן המעקה.

info@rail-touch.co.il
השאר פרטים ונחזור
אליך בהקדם האפשרי:

קבל הצעת מחיר

054-5202502
צור קשר