// http://www.rail-touch.co.il/wp-content/themes/rail

מעקות מושלמים, פשוט ככה.
לפרטים נוספים מלאו את הטופס!

חברת רייל טאצ' מייצרת מגוון סוגים של מעקות מעוצבים לבריכות שחייה- הן ציבוריות והן פרטיות. חומרי הגלם בהם אנו משתמשים לייצור מעקות לבריכה הנם זכוכית, אלומיניום ונירוסטה באיכות מצוינת אשר עומדת איתנה בפני כל מזג אוויר. מעקי החברה בטיחותיים, מתאימים לכל בריכה ולשימוש בכל גיל. בין השאר, מספקת החברה שערי בטיחות מעוצבים למניעת כניסת ילדים לבריכה ללא השגחת מבוגר. השאר לנו את פרטיך בטופס יצירת הקשר, וצוות החברה ישמח להתאים עבורך מעקה לבריכה שיענה בדיוק על הצרכים שלך.

בטיחות המעקה – לפני הכל!

מעקה במדרגות הנו, קודם כל, הכרח בטיחותי שיכול להציל חיים, ובבריכה הוא חשוב שבעתיים, כדי למנוע מאנשים שלא יודעים לשחות ובפרט מילדים קטנים, ליפול פנימה וחלילה לטבוע. אנו בחברת רייל טאץ', מייצרים מעקות תוך הצבת בטיחותם בראש סדר העדיפויות.

עמידות למים

כל דגמי המעקות של רייל טאץ' המיועדים לבריכות שחייה, מיוצרים מחומרי גלם שעמידים למגע מתמיד עם המים ועם החומרים הכימיים שמצויים בהם.

התקנת מעקה לבריכה

תהליך התקנת המעקה לבריכה לא אורך זמן רב, והנו פשוט, מקצועי ויעיל. לצורך התקנת המעקה, נדרש ריקון הבריכה מהמים.

הטיפים שלנו

  • דאגו לשימוש בחומרים בטוחים. הסביבה הרטובה של הבריכה עשויה לעודד תאונות ובחירה של חומר נכון עבור המעקה עשויה למזער את הנזק.
  • מעקה סביב הבריכה דורש תדירות ניקיון גבוהה. המים בסביבת המעקה עשויים לגרום לכתמים על זכוכית ולחלודה על מתכת. טיפול מתמיד של המעקה תמנע זאת ותבטיח מעקה נוצץ, נעים לעין ובריא.

פרויקט בתחום

ממליצים עלינו

חברה מעולה שיודעת את העבודה. לא יכולתי לבקש תוצאות טובות יותר, אני ממליץ לכולם כדי שכולם יהיו מרוצים כמוני! גלעד, קריית גת.

חברים המליצו לי על רייל טאץ' וכשהגעתי אליהם הכי עבד חלק וטוב. אני פשוט מרוצה, אין לי שום מילה אחרת, פשוט מרוצה. אלון, צפת.

במשך שנים נמנעתי מלהתקין מעקה סביב הבריכה בבית כי חשבתי שזה יהיה נורא, אבל Rail Touch עשו עבודה מדהימה שאני פשוט לא מאמינה שלא עשיתי את זה קודם. רינה, נתניה.

במסגרת השיפוץ פנינו לרייל טאץ' והם נתנו לנו מענה נעים, סבלני ומאוד מקצועי. אני ממליץ לכל מי שאני רק יכול. רועי, ירושלים.

הכי טובים במעקות, אין מילה אחרת! עשו עבודה פשוטה ללא בעיות והתוצאות משגעות! תודה רבה לכם על המקצועיות והמהירות! תמי, אשדוד.

מקצועיים ורציניים. חברה אמינה שעושה עבודה מצוינת, וזה אני אומרת אחרי ניסיון של הרבה שנים בתחום. בכל מה שקשור למעקות, לא צריך לחשוב פעמיים. דלית, יקנעם.

תודה על שירות נהדר ועל עבודה מקצועית ומעולה. לא יכולתי לבקש טוב יותר. סיוון, טבריה.

שאלות נפוצות


1

איזה סוג מעקה הכי טוב לבריכות שחייה?

סוג המעקה הספציפי אינו חשוב כל כך, אך מכיוון שהמעקה צריך להיות בקרבת ותוך מים עליו להיות עמיד לקורוזיה כמו למשל מעקה מסוג אלומיניום ונירוסטה. בנוסף מעקה זה צריך להיות חזק ועמיד למשקל רב.

2

האם ישנה חובה לשים מעקה בכל בריכת שחיה?

כמעט ובלתי אפשרי לבנות בריכת שחייה מבלי לבנות מעקה. זאת מכיוון שאם הבריכה עמוקה וישנם חלקים בהם אי אפשר לעמוד, חייבים להיעזר בסולם ומעקה בכדי לצאת מהבריכה.

3

כיצד מתחזקים את המראה של מעקות בריכות השחייה?

אין דרך לתחזק את המעקה בבריכות השחייה בצורה משמעותית. יש לצבוע אותו אחת לכמה שנים, כאשר הבריכה מרוקנת ממים לחלוטין. את החלק שאינו נמצא תמידית בתוך מי הבריכה ניתן לנקות מלכלוכים הנגלים לעין.

4

מהם הדגשים שאליהם צריך להתייחס בעת התקנת מעקות לבריכות שחייה?

בשל העובדה שעל מעקות של בריכות שחייה לשאת משקל רב, רצוי מאוד לשים לב לעובי המעקה אותו מתקינים, עליו להיות מספיק כדי לשאת משקל רב. בנוסף כדאי לבחור מעקה מחומר שאינו מחליק כאשר אוחזים בו בידיים רטובות.

5

האם כדאי לשלב עיטורים על המעקה לבריכת השחייה?

ניתן לשלב עיטורים ופרזולים במעקה מסביב לבריכה. המעקה שנמצא בתוך הבריכה עליו להיות שמיש ולכן אין זה רצוי להוסיף עליו פרזולים מסוגים שונים.

6

מהו תהליך התקנת המעקות סביב בריכת השחייה?

התקנת מעקה סביב בריכת השחייה אינו שונה כלל מהתקנת מעקה בכל אזור אחר. תהליך מהיר שאינו אורך יותר משעות ספורות, תלוי בגודל הבריכה. ישנו דבר אחד שצריך לעשות טרם התקנת המעקה והוא ריקון הבריכה ממים כליל.

7

מדוע יש צורך במעקה עבור בריכת השחייה?

סביבת הבריכה נוטה להירטב ואז נגרמת סכנת החלקה. החלקה אל תוך הבריכה עשויה להיות מסוכנת, והמעקה מונע סכנה זו כאשר הוא מהווה חוצץ בין שטח הבריכה למחוצה לה.

8

האם ישנו גובה מומלץ עבור מעקה בריכת השחייה?

הגובה המינימאלי עבור המעקה הוא 90 ס"מ. סכנת נפילה מגובה אינה קיימת במקרים בהם מותקן מעקה לבריכה, אך מעקה נמוך עשוי להיעלם מעיניי אנשים וכך להוות סכנה לפציעה. מעקה בגובה של תשעים ס"מ ישמור על הבטיחות מכל ההיבטים.

9

האם המעקה יפגום בעיצוב של הסביבה?

לא. גם מעקות מסוג פשוט ביותר יקבלו גוון ניטראלי על רקע הבריכה וכך לא יפגמו בעיצוב. מאידך, ניתן להשתמש במעקה גם כאלמנט קישוטי נוסף עבור הבריכה ולעצב אותו באופן שיתרום לעיצוב.

כתבות בנושא

חוסר מעקה בסביבת הבריכה: ליקוי בטיחות חמור

תכלית המעקה היא בראש ובראשונה בטיחותית וככזה מטרתו היא לבלום תנועה ולמנוע תאונות. לרוב נהוג ...

info@rail-touch.co.il
השאר פרטים ונחזור
אליך בהקדם האפשרי:

קבל הצעת מחיר

054-5202502
צור קשר