// http://www.rail-touch.co.il/wp-content/themes/rail

מעקות מושלמים, פשוט ככה.
לפרטים נוספים מלאו את הטופס!

מעקות זכוכית הם בעלי יתרונות רבים. הם מספקים שכבת הגנה משמעותית, אבל גם מבחינה ויזואלית מדובר במעקה בעל עיצוב מרשים, שמאפשר לשמור על מראה נקי של חדר המדרגות, המרפסת או של כל מבנה אחר שבו הוא מוצב. חברת רייל טאץ' מציעה דגמים וסגנונות שונים לעיצוב מעקות זכוכית, כמו גם שילוב מיוחד עם אלומיניום או נירוסטה. כל מעקה מתוכנן באופן אישי לפי הסגנון שלכם ולפי צרכי המבנה. להתאמה אישית ולייעוץ נוסף השאירו לנו את פרטי ההתקשרות שלכם ונציג של רייל טאץ' יחזור אליכם.

יתרונות הזכוכית המחוסמת במעקות מבית רייל טאץ'

בחברת רייל טאץ' מייצרים מעקות מזכוכית מחוסמת, העמידה בפני חום, קור ושמש, ובמגע עם מים וחומרים כימיים. הזכוכית המחוסמת שלנו עבה במיוחד, ומסוגלת לעמוד גם בפני מכות חזקות מבלי להישבר. במקרה הנדיר בו הזכוכית בכל זאת נשברת, היא אינה מתנפצות לרסיסים, אלא נותרת במקומה.

קלה לניקוי ואינה דורשת תחזוקה!

הזכוכית האיכותית של המעקות מבית רייל טאץ', קלה ביותר לניקוי ואינה דורשת תחזוקה כלל.

שילוב בין מראה נקי ופתוח לסגנון אלגנטי ויוקרתי

מעקות הזכוכית מתאימים הן למרחבים פנימיים והן למרחבים חיצוניים, בהם חשוב לשמור על המראה הפתוח, מבלי להסתיר את הנוף או החלל, מצטיינים בקו נקי ומשרים אווירה יוקרתית ואלגנטית.

הטיפים שלנו

  • זכוכית נוטה לספח כתמי אבק הנראים לעין. הקפידו על ניקיון מתמיד של הזכוכית כדי למנוע את הכתמים ולשמור על זכוכית שקופה ויפה.
  • נקו את הזכוכית עם ספוג או מטלית בעדינות. שימוש בחומר קשים יותר כדי לנקות את הזכוכית עשוי לשרוט אותה ולכן גם במקרים של כתמים קשים, בחרו להיעזר בחומרי ניקוי יעילים במקום בכלי שפשוף חזקים שעשויים לפגום בזכוכית.
  • זכוכית כפולה תישמר באופן טוב יותר. הזכוכית הכפולה תהיה פחות פגיעה למכות ותמזער את הסיכון לשבירה. כך חייה יהיו ארוכים יותר.

 

פרויקטים רלוונטיים

ממליצים עלינו

תודה רבה לrail touch  על המעקה הזכוכית שהתקנתם בחצר ביתי. המחמאות לא מפסיקות לזרום! שירות טוב, יעיל ואיכותי. שרון בית שמש.

הזמנו מעקה מזכוכית בשילוב נירוסטה לבריכה ציבורית גדולה, העבודה היתה בזמן ורואים את איכות החומרים והעבודה, אין מילים הכל יצא מצוין, תודה, אלי.

חברה נהדרת שנותנת בדיוק את מה שרוצים. עשו לי את כל המעקות בבית החדש והם יפהפיים. אני מאוד מרוצה. אור, גבעת זאב.

חצי שנה של שיפוץ פנים בבית היה שווה רק בשביל המעקות המצוינים שקיבלנו בסוף. תודה רבה לכם! דפנה, ראשון לציון.

אני מעצב פנים ואני מפנה אליכם את כל הלקוחות שלי. כל פעם שאנחנו מתעכבים על המעקות אני אומר להם, הכי פשוט, פנו לרייל טאץ'. גבי, חיפה.

תודה לכם על העבודה המצוינת. לקחתם את המשימה ועשיתם לי את החיים הרבה יותר קלים. תודה! אדם, חיפה.

תודה רבה לכם על עבודה מצוינת ועל ליווי אישי ושירותי לאורך כל הדרך. הפכתם לנו את השיפוץ לחוויה טובה ונעימה. נטע-לי, מטולה.

שאלות נפוצות


1

מהם הסוגים השונים של מעקות מזכוכית?

לרוב מעקות מזכוכית משובצים עם מעקות מסוגים אחרים כגון: אלומיניום, נירוסטה, עץ, ברזל וכולי. ניתן למצוא גם מעקות זכוכית העשויים משכבה כפולה של זכוכית כדי למנוע סדקים והתנפצויות.

2

מהם היתרונות של מעקות עשויים זכוכית?

למעקות עשויים מזכוכית יש יתרונות רבים: מעקות אלו מקנים תחושת ניקיון של חדר המדרגות או כל שטח אחר בו מעקות אלו מותקנים. בנוסף ניתן לראות את הנוף הנשקף מהמעקה כאשר מעקה זה מוצב במרפסות גגות וצוקים.

3

מהם החסרונות של מעקות עשויים מזכוכית?

למעקות מזכוכית ישנם גם חסרונות: הם יחסית לא קלים לתחזוק זאת בשל העובדה שכדי שיראו יפה ואסתטי צריך לנקות אותם לעיתים תכופות יחסית. בנוסף קיימת האפשרות שמעקה זה יתנפץ אם ייזרק עליו חפץ כבד.

4

לשם מה צריך מעקה מזכוכית והיכן מתקינים אותו?

מעקה זכוכית מותקן בעיקר במקומות בהם רוצים לראות את הנוף הנשקף או לייצר תחושת אסתטיות וניקיון. מעקות מסוג זה מותקנות בכל מקום, מגגות של ביניים גבוהים וכלה בגרמי מדרגות בבתים פרטיים.

5

האם מעקה זכוכית מושפע מתנאי מזג האוויר?

מעקה זכוכית מושפע קלות מתנאי מזג האוויר ולכן צריך לעמוד בכמה תנאים אם רוצים להציב אותו בחוץ. ניתן לשים מעקה זכוכית עבה יחסית וכך למנוע פיצוץ בשל שמש חזקה.

6

כיצד בוחרים את מעקה הזכוכית הטוב ביותר?

אין סוג מסוים של מעקה זכוכית שהוא הטוב ביותר. ישנם סוגים שונים של מעקות האופטימאליים לתנאים מסוימים. רצוי להתייעץ עם מומחה בתחום זה טרם קניית המעקה על מנת להבין איזה מעקה הוא הטוב ביותר לכל מקום ספציפי.

7

מה הגובה הרצוי עבור המעקה?

ככל מעקה אחר, מעקה הזכוכית צריך להיות בגובה מינימאלי של תשעים ס"מ.

גובה נמוך מכך עשוי להוות סכנה ואינו עומד בתקן. כל גובה החל מתשעים ס"מ ומעלה יימצאו מתאימים בהתאם להחלטות העיצוביות של המזמין.

8

כיצד לתחזק את מעקה הזכוכית?

הזכוכית היא חומר יציב שאינו זקוק לטיפול קבוע כדי לשמור על עמידותו. מנגד, כדי לשמור על הערך האסתטי של הזכוכית כדאי לנקות אותה מידי שבוע או שבועיים. השקיפות של הזכוכית מדגישה לכלוכים ככתמי אבק, אך ניתן לנקותם בקלות.

9

האם ניתן להתקין מעקי זכוכית מחוץ לבית?

כמובן. באמצעות עיצוב הנדסי נכון של חומר הגלם, ניתן להציב מעקה זכוכית מחוץ לבית ללא כל סכנה. יתרה מכך, הערך הגדול של מעקי הזכוכית נובע מהשקיפות שלהם, ולכן מומלץ להציבן במרפסות.

כתבות בנושא

מעקות זכוכית למשרדים - העיצוב מקסימלי, התחזוקה מינימלית

כשהיא מהווה חגיגה של ניגודים, הזכוכית ממשיכה לכבוש את ליבם של חובבי אסתטיקה רבים, ויש לה סיבה ט ...

היתרונות והחסרונות במעקה זכוכית

כאשר ניגשים לשולחן התכנונים, כדאי להתחשב ביתרונות ובחסרונות של הזכוכית ולשקול את הבחירה בה כחומ ...

זכוכית: כל מה שיש לדעת על החומר השקוף

הזכוכית מקיפה אותנו לאורך כל היום. החל מחלונות פשוטים אשר ניתן לראות דרכם את הנוף הנשקף לביתנו ...

info@rail-touch.co.il
השאר פרטים ונחזור
אליך בהקדם האפשרי:

קבל הצעת מחיר

054-5202502
צור קשר