// http://www.rail-touch.co.il/wp-content/themes/rail

מעקות מושלמים, פשוט ככה.
לפרטים נוספים מלאו את הטופס!

הפכנו את המעקה בבית ליצירת אמנות של ממש!

מעקה למדרגות בבית, או מעקה בגלריה, או במרפסת, הוא בדרך כלל אחד האלמנטים שמהווים סגנון ייחודי לעיצוב הבית שלנו, וניתן לעיצוב אישי בכל הצורות, במיוחד לאוהבי העיצוב המלכותי והמרשים והופך לאחד האלמנטים הבולטים והמרכזיים בבית.

מעבר לחשיבותו כאביזר בטיחותי הכרחי, למעקה משמעות עיצובית חשובה כפריט נוי. כאן תוכלו לעצב את המעקה שלכם בהתאמה ולפי הטעם האישי שלכם, ללא גבולות, כי השמיים הם הגבול….

הטיפים שלנו

  • מעקים דקורטיביים עשויים לתפוס יותר מרחב, לכן כדאי להתחשב במקום שלהם כבר בשלבי התכנון הראשונים של הבנייה.
  • אל תשמרו דעות קדומות על סוגי חומרי גלם! ניתן לעצב יצירות אמנות מכל חומר גלם, בדקו את כל האפשרויות ואל תחליטו מראש שחומר מסוים אינו יפה.
  • המעקים הדקורטיביים נועדו עבורכם ונועדו להיות יפים בשבילכם. בחרו את אלה שנותנים לכם את ההרגשה הטובה ביותר.

ממליצים עלינו

יש לי טעם קצת משוגע ורייל טאץ' היו כל כך סבלניים ומבינים ובסוף עיצובי לי את המעקים בדיוק כמו שרציתי. ממליצה בחום – אם אתם צריכים מעקים, פנו לרייל טאץ'. סיגלית, יגור.

חברה נהדרת שנותנת בדיוק את מה שרוצים. עשו לי את כל המעקים בבית החדש והם יפהפיים. אני מאוד מרוצה. אור, גבעת זאב.

אני מעצב פנים ואני מפנה אליכם את כל הלקוחות שלי. כל פעם שאנחנו מתעכבים על המעקים אני אומר להם, הכי פשוט, פנו לרייל טאץ'. גבי, חיפה.

מדהים, מדהים, מדהים! המתכת עם הזכוכית והעיטורים מלמעלה, מעקים שהם פשוט יצירת אמנות. פשוט מדהימים! אליעזר, אשקלון.

המעקות הכי יפים שיש בשוק. עושים עבודה מקצועית וטובה ומייצרים עיצוב יפהפה שמתאים למדרגות. אני מאוד מרוצה. דוד, קריית אריה.

בדקתי המון מקומות עד שהגעתי לרייל טאץ' ואין לי ספק – רק הם ידעו לתת לי בדיוק את מה שרציתי. ממליצה בחום לכולם, תודה לכם רייל טאץ'. שרית, ירושלים.

הבית החדש נראה מדהים וחלק גדול מהקרדיט שייך לrail touch. המעקים שלהם נפלאים ומוסיפים כל כך הרבה לבית. נורית, כפר שמריהו.

שאלות נפוצות


1

למה לבחור במעקה דקורטיבי?

המעקה הוא פריט בולט בנוף הבית וכך מקבל ערך עיצובי גבוה מאוד שיש להתחשב בו. המעקה הדקורטיבי מבטיח עיצוב מתוחכם ומלא חן שישתלב באופן הנכון ביותר עם המרחב.

2

מה הדבר החשוב ביותר בבחירת עיצוב המעקה שלי?

הדבר החשוב ביותר הוא הבטיחות. המעקה הדקורטיבי, ככל מעקה, הוא בראש ובראשונה אמצעי בטיחותי ולכן יש להבטיח שיעמוד בתקן הישראלי. גם כאשר הוא עומד בתנאי הבטיחות, עיצוב המעקה הוא גמיש וכך ניתן להבטיח מעקה בטוח ונאה גם יחד.

3

מה הופך מעקה לדקורטיבי?

מעקה דקורטיבי הוא מעקה שניתן משקל גדול למראה שלו. המעקה הפשוט, ששומר על מראה צנוע וכל כולו נועד לביטחון ותו לא, מהווה רק את השלד של המעקה הדקורטיבי. כדי לייצר עיצוב מתוחכם ונעים לעין, המעקה משלב בו אלמנטים שונים שיוצרים הרמוניה ויזואלית עם המרחב.

4

האם ישנן מגבלות עבור מעקה דקורטיבי?

המגבלות עבור המעקה הדקורטיבי כמעט ואינן מורגשות, אך הן קיימות. מכיוון שהפן העיצובי של המעקה הדקורטיבי הוא מרכזי, הוא הולך יד ביד עם התכנון ההנדסי של המעקה מבחינת הבטיחות ומבחינת החומרים.

ניתן לעצב את המעקה די בחופשיות, אך יש להימנע מהחלטות עיצוביות שיבואו על חשבון הבטיחות והעמידות של המעקה.

5

כיצד לבחור חברה לבניית המעקה?

ככל מעקה אחר, גם עבור המעקה הדקורטיבי יש לבחור בחברה המתמחה בבניית מעקים אשר עומדת בתקנים הקבועים בחוק. באופן נקודתי, המעקה הדקורטיבי אוצר בתוכו פן עיצובי גדול ולכן כדאי לפנות לחברה שמעניקה מרחב עיצובי רחב ושמבצעת עבודה מקצועית עם תוצאות מעולות.

6

מאיזה חומר מורכב המעקה הדקורטיבי?

המעקה הדקורטיבי מורכב לרוב ממגוון חומרים כדי ליצור מראה עשיר ומלא אלמנטים. אין חומר ייעודי עבור המעקה הדקורטיבי וניתן לקבל תוצאות מגוונות אף מבחירה של חומר אחד בלבד.

7

מהו הגובה המומלץ עבור המעקה?

הגובה המינימאלי עבור המעקה הוא 90 ס"מ מגובה מדרך הרגל. גובה נמוך מזה לא יעמוד בתקן ועשוי להוות סכנה. מעבר לכך, הגובה שייבחר הוא בהתאם לחזון האמנותי של המעצב כאשר הוא יוכל לבחור כל גובה מעל 90 ס"מ כדי לייצר את התוצאה הרצויה.

8

בעת תכנון הבית, מתי מומלץ לתכנן את המעקות?

התכנון הראשוני של המעקה צריך להגיע יחד עם התכנון העיצובי של הבית, במטרה להתאים את המעקה הדקורטיבי עם המרחב.

מכיוון שהמעקה הדקורטיבי מגיע במגוון רחב של צורות, דגמים וגדלים, יש לתכנן אותו בשלב התחלתי כדי לאפשר תכנון אדריכלי נכון של החלל בהתחשב במקום שיידרש למעקה.

info@rail-touch.co.il
השאר פרטים ונחזור
אליך בהקדם האפשרי:

קבל הצעת מחיר

054-5202502
צור קשר