// http://www.rail-touch.co.il/wp-content/themes/rail

גדרות אלומיניום וזכוכית

 • גדר משולב זכוכית עם מאחז יד עשוי אלומיניום או נירוסטה

  גדר משולב זכוכית עם מאחז יד עשוי אלומיניום או נירוסטה

 • גדר רשת למעקה בטון

  גדר רשת למעקה בטון

 • גדר רשת

  גדר רשת

גדרות הן בגדר הכרח, בוודאי בבתים פרטיים ובגינות מטופחות שיש לשמור על יופיין. אלא שהגדר היא גם חלק בלתי נפרד מהנוף שאתם כה מתאמצים לטפח, מה שאומר שכדאי להשקיע מחשבה ותכנון בעיצוב הגדר עצמה. חברת רייל טאץ' יכולה לענות על הצורך הזה ולהציע דגמי גדרות שונים מחומרי גלם איכותיים כמו זכוכית, נירוסטה, אלומיניום – או שילוב ביניהם. נשמח להבין את הצרכים שלכם ואת הסגנון המועדף עליכם, ולתכנן ביחד גדר המתאימה לכם ביותר. מלאו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר, ובואו נצא לדרך!

חברת רייל טאץ' מייצרת מגוון גדרות בטיחותיים ומרהיבים, במגוון סגנונות, ברמת האיכות והעמידות הגבוהה ביותר.

 • גדרות רשת: מגיעים בשלל תצורות, מאלומיניום או מנירוסטה, ויתרונם טמון בעמידותם הגבוהה בפני פגעי מזג האוויר לצד סגנון מודרני ועדכני.
 • גדרות זכוכית: משרים אווירה אלגנטית ויוקרתית, ואינם חוסמת את הנוף או המרחב.
 • גדרות אלומיניום או נירוסטה בשילוב זכוכית: המוצר המושלם המשלב עיצוב אלגנטי ומעבר אור עם פונקציונאליות פרקטית.

תהליך ביצוע הגדר

יהא אשר יהא דגם הגדר בו תבחרו, תהליך התכנון, הייצור וההתקנה, יכלול מספר שלבים מובנים שיבוצעו על ידי המומחים של חברת רייל טאץ' ביסודיות ובקפידה:

 • איסוף מידע מהלקוח – במהלך הפגישה הראשונית, נציגי רייל טאץ' יגיעו אליכם כדי להתרשם ממיקומה המיועד של הגדר ואורכה, ויתשאלו אתכם כדי לקבל פרטים מלאים בנוגע לצרכים הפונקציונאליים שלכם ורצונותיכם מבחינה עיצובית.
 • מדידה בשטח – בשלב זה, הנציגים המקצועיים של חברת רייל טאץ' יבצעו מדידות יסודיות ודקדקניות של מידות ותוואי השטח אותו ברצונכם לגדר, כדי להבטיח התאמה מושלמת וייצור נכון ומדויק.
 • שלב התכנון – בשלב זה מגיעים לתכנון מפורט בכל הנוגע לבחירת חומרים לגדר, סוגי עיצוב, גובה והיבטים רבים נוספים, הנוגעים לאסתטיקה ולפונקציונאליות, כדי להגיע התאמה מושלמת לצרכים ולרצונות שלכם.
 • אישור סקיצות – סקיצות ושרטוטים מפורטים שמבוססים על המידע שנאסף בשלבי ההכנה, מוגשים בפני הלקוח לאישור לפני הייצור וההתקנה. אנו בחברת רייל טאץ' מכבדים את הפידבק שלכם, ופתוחים לבקשות ורעיונות לשינויים, עד להגעה לסקיצה המושלמת לשביעות רצונכם המלאה.
 • תהליך הייצור – בחברת רייל טאץ' דואגים לחיתוך וריתוך מוטות האלומיניום או הנירוסטה, יצירת התצורות הרצויות בהתאם לעיצוב שנבחר באמצעות קרן הלייזר או חיסום הזכוכית וחיתוכה על פי המידות המדויקות. מלאכת ייצור הגדר מתבצעת ברמה המקצועית ביותר, בהתבסס על ידע וניסיון רב, על מנת להגיע לגימור מושלם. הגדרות מבית רייל טאץ' מיוצרות מהחומרים האיכותיים ביותר, שעוברים תהליכים השומרים על עמידותם למשך שנים רבות. משך הייצור של הגדר תלוי באורכה, בסוג והדגם הרצויים כמו גם בחומרים הנבחרים.
 • התקנה במקום – התקנת הגדר איננה אורכת זמן רב, ונעשית באופן מקצועי ומהיר, תוך וידוא של עמידותה ותקינותה.

מעקות מושלמים, פשוט ככה.
לפרטים נוספים מלאו את הטופס!

לייעוץ טלפוני חייגו: 072-3384700

 • גדר משולב זכוכית עם מאחז יד עשוי אלומיניום או נירוסטה

  גדר משולב זכוכית עם מאחז יד עשוי אלומיניום או נירוסטה

 • גדר רשת למעקה בטון

  גדר רשת למעקה בטון

 • גדר רשת

  גדר רשת


שאלות נפוצות


1

האם יש צורך בהיתר מיוחד לשם התקנת גדר?

אכן, יש צורך לקבלת היתר לבניית גדר על פי חוק, מהרשויות המקומיות.  אין צורך לבקש פטור להקמת גדר שאינה עולה על גובה של שניים וחצי מטרים משני צדי הגדר.

2

באילו צבעים מומלץ להשתמש בכדי למנוע חלודה בגדר?

על מנת למנוע חלודה בגדר, מומלץ להשתמש בשני צבעים – צבע עליון על צבע יסוד, או להשתמש בצבע אחד שכולל בתוכו את שני יסודות הצבעים גם יחד.

3

האם צביעת הגדר החוזרת זקוקה להיות שונה מצבעה המקורי?

צביעת גדר חוזרת אכן זקוקה להיות שונה מצבע הגדר המקורי, כיוון שחידוש צביעת גדר נעשה לפי רוב עקב דהייה בצע או אי אלו לכלוכים שהצטברו על הגדר. לכן, קודם לצביעה יש לקלף את הצבע הקודם מעל לגדר עצמה, ולהסיר את כל המטרדים שנמצאים עליה.

4

האם הגדרות ניזוקות מתנאי מזג האוויר?

ניתן לבחור בחומרים מהן יורכבו הגדרות כגון גדרות רשת, כך שהן לא יקבלו נזקים מתנאי מזג האוויר השונים: לחות, חום, גשם או שמש.

5

מהם הדגשים העיקריים עליהם כדאי לשים לב בעת הזמנת גדר?

בעת הזמנת גדר, מומלץ לתת את הדעת על התכנון המוקדם של הגדר – הכרחי לבחור דגם שישתלב בצורה טובה עם הסביבה של הגדר המיועדת, וכן לפריטים הממוקמים בסמוך לגדר, שעשויים להיות מושפעים ממנה.

6

כמה זמן אורכת פעולת התקנת הגדר?

פעולת התקנת הגדר, אינה אורכת זמן רב – כל פעולת ההתקנה לא אמורה לעלות על כמה שעות בודדות בלבד. בנוסף, רצוי ליידע את השכנים מראש על מועד הקמת הגדר.

כתבות בנושא

כל מה שחשוב לדעת לפני בחירת גדר

גדר היא מזמן לא רק הכרח אלא אספקט עיצובי בפני עצמו. גדר מספקת את המראה החיצוני של סביבת ...

info@rail-touch.co.il
השאר פרטים ונחזור
אליך בהקדם האפשרי:

קבל הצעת מחיר

054-5202502
צור קשר